Tılsımlı Gömlek Kolye
Tılsımlı Gömlek Kolye
Tılsımlı Gömlek Kolye

Tılsımlı Gömlek Kolye (HA1845)

Fiyat : ₺4.499,00(KDV Dahil)

(İSME ÖZEL Hazırlanmaktadır)

925 Ayar Gümüş, Tılsımlı Gömlek Çift Kolye

6 kişiye kadar isim yazılabilir. 

 

Tasarımını hazırladığımız Tılsımlı Gömlek, yer ve gök güçlerinden yardım almak, maddî ve mânevî hastalıklardan, nazar, büyü ve sihirden korunmak, ruhsâl kuvvet kazanmak, maddi ve mânevi düşmanların şerrinden muhafaza olmak ve kurtulmak, maddî ve mânevi rızıkların kapılarının açılması, ilim ve anlayışın ziyâdeleşmesi ve beden ve ruh sağlığının devamı içindir.

Tılsımlı Gömleğin Üzerindeki Şekil, Harf, Âyet-i Kerîme ve Duâlar:

Hazırladığımız Tılsımlı Gömleğin sol tarafında kalbin üstünde dairevî Besmele ve ortasında daire içinde Mührü Süleyman, Kur’ân-ı Kerim’in 29 sûresinin başında olan mukattaa harflerinin 29’u da mevcuttur. Mukatta’a harflerinden:

Elif-Lâm-Mîm                        :6 adet

Elif-Lâm-Miîm-Sâd                :1 adet

Elif-Lâm-Râ                           :5 adet

Elif-Lâm-Mîm-Râ                  :1 adet

Kâf-Hâ-Yâ-Ayn-Sâd             :1 adet

Tâ-Hâ                                     :1 adet

Tâ-Sîn-Mîm                            :2 adet

Tâ-Sîn                                     :1 adet

Yâ-Sîn                                    :1 adet

Sâd                                         :1 adet

Hâ-Mîm                                  :6 adet

Hâ-Mîm-Ayn-Sîn-Kâf            :1 adet

Kâf                                         :1 adet

Nûn                                        :1 adet

Hurûfu Mukattaa harflerinden olan ve Kur’ân-ı Kerîm’de “Hâ-Mîm-Ayn-Sîn-Kâf” hâriç altı defa geçen “Ha-mîm” den biri, ön yüzde bütünlük oluşturması için gömleğin ön yüzünün sağ kol ucuna yazılmıştır.

Sihir, büyü ve nazara karşı yine gömleğin sol kenarlarından başlayan ve sağ tarafla birlikte bütün kenarlara yazılı olan ve arka yüzde kollarda devam eden Arâf sûresi, 117,118,119; Yûnus sûresi, 79, 80, 81, 82; Tâhâ sûresi, 65, 66, 67, 68, 69. âyet-i kerîmeler ile Peygamber Efendimizin (s.a.v.), Cebrail’den (a.s.) öğrendiği şifâ duâsı olan; “Bismillâhi erkîke, min külli şeyin yü’zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâdisin. Allahu yeşfîke, bismillâhi erkîke.”

Mânâsı: “Seni Allah'ın adıyla, sana eza veren her şeye karşı, bütün kötü nefis ve hasedci gözlere karşı sana okuyorum. Allah sana şifa versin, ben Allah'ın adıyla sana dua ediyorum.'"[3] 

Ve yine Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.) kendisine gelen hastalara okuduğu: “Ezhibi’l-be’se Rabbe’n-nâsi eşfi ve ente’ş-Şâfî lâ şifâe illâ şifâüke şifâen lâ yugâdiru sekamen”

Mânâsı: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”[4]

Tılsımlı gömleğin sağ ön tarafında, ruh letâifinin üzerinde kalkan içinde Mührü Süleyman ve anâsır-ı erba’a harfleri olan; Ateş harfleri (ا ه ط م ف ش ذ ) Toprak harfleri (  ( ب و ی ن ص ت ض, Hava harfleri ( (ج ز ك س ق ث ظ, Su harfleri (د ح ل ع ر خ غ) bulunmaktadır.

Tılsımlı gömleğin arka tarafında ismi azam bulunan ve özel tasarlanmış tılsımlı vefk ile Fetih sûresinin ilk üç âyet-i kerîmesi olan:

“Ey Şanlı Elçi! Gerçekten Biz sana, ardı ardına gelecek nice fetihlerin öncüsü ve müjdecisi olan apaçık bir zafer verdik! Ki böylece Allah, senin ve arkadaşlarının olmuş ve olabilecek hatâlarını bağışlasın, sana bahşetmiş olduğu İslâm nîmetini —tüm insanlık için örnek bir toplum oluşturmak ve bu toplum eliyle hak dini yeryüzünde egemen kılmak sûretiyle— tamamlasın ve seni görevinde başarılı kılarak dosdoğru bir yola iletsin. Ve nihâyet Allah, seni ve izinden yürüyen müminleri, hiç kimsenin karşı koyamayacağı muhteşem bir zaferle desteklesin!”

bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR