CENNETÜL ESMA KOLYE
CENNETÜL ESMA KOLYE
CENNETÜL ESMA KOLYE
CENNETÜL ESMA KOLYE
CENNETÜL ESMA KOLYE
CENNETÜL ESMA KOLYE

Cennetül Esma Kolye (HA1815)

Fiyat : ₺5.349,00(KDV Dahil)

Cennetül Esma 

 

Cennetül Esma isimleri Alemlerin Rabbi olan Yüce Allah’ın çok değerli ve önemli olan en güzel 100 isminin en seçkin olanlarındandır ki, bu mübarek isimlere ‘’Cennet isimleri’’ denmiştir. Bu mübarek Esmalar Hz. Ali efendimizden bizlere nakledilen bir kasideden alınmıştır ve bu kasideyi İmam-ı Gazali bizlere geniş bir şekilde anlatmıştır bu kaside de İnsanların görünen görünmeyen bütün kötülüklerden, bütün varlıklardan korunabilmesi için birçok dua terkibi vardır.

Şüphesiz ki, Cennet her bireyin kavuşmayı istediği sonsuzluk hayatıdır çünkü Cennet mutluluk ve huzurun en son ve ilk başlangıç noktasıdır. Cennet’te Sağlık, huzur, mutluluk, nimetler, ibadet, güzellikler kısacası her şey sonsuzdur. İnsanlar, bu güzelliklere şimdiki hayatta da sahip olmayı ister ve aslında hayatın özeti de budur ama bunlarla ilgili insanoğlunun önünde birçok engel vardır en önemlisi de bu yolun ortasına oturmuş olan Şeytan’dır. Özellikle yaşadığımız bu ahir çağda ve zamanda insanları maddi  manevi ve ruhani olarak bitirmek tüketmek için birçok büyü, telkin, tuzak, hile, zulüm, algı operasyonları yapılmaktadır hatta bunlar gıda terörü ile de maalesef yapılmaktadır. İnsanların her zamankinden daha fazla korunmaya ihtiyacı var artık. Korunmak çok büyük manevi bir ihtiyaçtır ve Ruh’ta başlar yani Ruh iyiyse huzurluysa tüm vücut iyidir ve mutlu bir insansınızdır, mutlu bir hayatınız vardır.En azından  sizi dışarıdan gelecek etkilere karşı koruyabilecek ya da üstünüzdeki etkileri temizleyecek ehil kişiler tarafından hazırlanmış  bir obje taşımalısınız. 925 ayar gerçek Gümüş Kolye üzerine işlediğimiz Cennetül Esma isimleri ve kolyenin içine ferman şeklinde kağıda yazıp yerleştirdiğimiz Cennetül Esma duası olan ’’ Bismillahirrahmanirrahim Ferdün, Hayyun, Kayyumun, Hakemun, Adlun, Kuddüsün ve yec’alüllahüba’de usrin yüsraa ‘’ duasından sonra Yüce Allah’ı tevhid ve temcid amaçlı Hızır a.s. ‘ın duası ve bulaşıcı hastalıklardan korunma vefki yer almaktadır.Buradaki Vefki kişiye, kişinin sorunlarına veya ulaşmak istediği amaca uygun olarak değiştiriyoruz.Cennetül Esma kolyeyi kullanabileceğiniz bazı sıkıntılar şöyledir:

Tevbenin kabûlü ve mağfiret talebi için, İktidar sahibinden affedilmesini istemek için, Duâlarına icâbet edilmesi ve hâcetlerinin giderilmesinin kabûlü için, Duâsının işitilmesi ve kabûlü için, İlim ve hikmet talebi için, Düşmanlara karşı fetih ve zafer için, Sultanların gözünde heybetli görünmek ve zorbaların hakkından gelmek için, Katı kalplilerin kalplerinin yumuşaması için, Düşmanlardan kurtulmak ve belâlardan halâs olmak için, Düşmanlarına ve hasımlarına galip gelmek için, Düşmanların helâki ve zararlarının defi için, Düşmanlardan ve tuzaklarından korunmak için, Zenginlik ve rızık talebi için, Çocuk talebi için, Devlet ve şeref talebi için, Nimet ve menzil-makâm ele geçirmek için, Ağırbaşlılık ve sâkinlik için, Kapten üzüntüyü gidermek için, Kalbi rahatlatmak için, Endişe ve rahatsızlığı gidermek için, Susuzluğu ve acıyı gidermek için, Yağmur yağması duâsı için, İhtiyacının giderilmesi için, Ayrılık, Buğz ve Düşmanlık için, Sihir-büyünün iptali ve zararlarının defi için, Zorlukların kolaylaşması ve arzu edilenin olması için, Hastalıklardan şifâ bulmak için, Bütün hastalıkların defi için, Tâundan (Bulaşıcı hastalıklar) korunmak için, İnkâr edenlerin inkârının defi için, Düşmanlardan intikam için…

 Ve’l-hamdü lillâhi Rabbi’l-âlemîn

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR