İade & Değişim

 

Markamızın her ürünü siparişe özel hazırlanmaktadır. Ürünlerimizde kusur olmadığı takdirde  iade kesinlikle kabul edilmemektedir yalnızca değişim yapabilirsiniz. İsme özel veya parmak ölçüsüne özel üretilen hiç bir üründe değişim ve iade kesinlikle kabul edilmemektedir.

İndirimli ürünlerde iade ve değişim kesinlikle kabul edilmemektedir.

Bu koşullar çerçevesinde tüm değişim gönderimlerinin kargo ücreti müşteriye ( kusurlu ürünler haricinde ) aittir. Değişimi yapılacak gönderilerde kargo masrefları müşteriye aittir. Yurtiçi Kargo 364561149 anlaşmalı kodumuzu söyleyerek teslim ediniz.

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade veya değişim talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi bizi kayıtlı 0545 107 0017 telefon numaralarımızdan arayarak veya sitemizde yer alan mail adresine sipariş numaranızı da içeren talep yazınız ile birlikte bize iletmenizi ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde belirtilen iade adresine geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade veya değişim kabul etmiyoruz.

 

İade veya değişim  edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle  geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürünün kutusu, ambalajı, garanti sertifikası varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Tüketici iade ve değişim taleplerine ilişkin yukarıda belirtilen hususları sipariş oluşturmakla birlikte peşinen kabul ve taahhüt eder.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR