Sonsuz Şifa Kolye
Sonsuz Şifa Kolye
Sonsuz Şifa Kolye
Sonsuz Şifa Kolye
Sonsuz Şifa Kolye

Sonsuz Şifa Kolye (HA1808)

Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺459,00(KDV Dahil)

Sonsuz Şifa kolye

Belki de ömür boyu en çok yaptığımız dua Şifa duasıdır, kendimiz yakınlarımız, sevdiklerimiz için hep şifa isteriz. Rabbimizin ya Şafi isminden yolculuğa çıktığımız bu kolye için Peygamber efendimizin sevdikleri için yaptığı duayı Sülüs Hattı ile meşk ettik ve ustaca işledik.Her daim boynunuzda taşıyabileceğiniz, en sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, miras bırakabileceğiniz ortasında o mükemmel, çok güçlü, ömür boyunca ihtiyaç duyduğunuz ‘’ya Şafi’’ yazan kolye...kolyenizin arkasına isim soyisim, aile fertleriniz isimlerini yazalım kişiye özel hale gelsin.Âlemlerin Efendisi’nin (s.a.v.) Şifâ Duâsı:
Hz. Aişe’den -radıyallahu anhâ- rivayete göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- kendilerine bir hasta getirildiğinde ona şöyle duâ ederlerdi:
Türkçe Okunuşu: “Ezhibil-be'se Rabbe’n-nâsi eşfi ve ente’ş-Şâfî lâ şifâe illâ şifâuke şifâen la yugâdiru sekamen.” Anlamı: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.»” (Kaynak: Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

Maden
925 AYAR GÜMÜŞ
Kolye Çapı
36 mm
Standart Zincir uzunluğu
50 cm
Benzer Ürünler